تبلیغات
غرولند - «گروه فشار» در فضای مجازی!
شنبه 1 اسفند 1388  10:25 ق.ظ    ویرایش: شنبه 1 اسفند 1388 12:22 ب.ظ
توسط: بهزاد
نوع مطلب: اجتماعی ،

می گن وقتی یه جا آتیش بگیره خشك و تر با هم می سوزن. حالا تو این دوره فیلتر و فیلتر بازی، داشتیم برای بسته شدن راههای ارتباطی با جیمیل تو سرمون می زدیم كه یهو فهمیدیم ای دل غافل، فتوبلاگ و پیكاسا وب هم فیلتر شدن! به نظر می‌رسه دولت كریمه دهم اصولا با هر نوع جوامع مجازی، به خصوص جوامع مجازی كه با تصویر و مدیا سر و كار دارن مشكل داره و با مسدود كردنشون خیال خودش رو راحت می كنه. هر چی نباشه پاك كردن صورت مساله از حل كردنش آسون‌تره. تازه اونم سایت‌هایی كه با توجه به مدیا‌شون، جنبه اسنادی هم می‌تونن داشته باشن!...

البته این به ظاهر دوستان به همین هم كفایت نكردن و یه سری هكر از خدا بی‌خبر رو راه انداختن دنبالشون به اسم ارتش سایبری ایران یا یه همچی چیزهایی! راه به راه سایت‌های این و اون رو هك می‌كنن و روی صفحه‌ش پند و اندرز می نویسن! تازه بعضی وقتها هم سوتی می‌دن و سایت‌های خودشون رو هك می‌كن و بعد كه همه بهشون خندیدن خودشون رو از تك و تا نمی‌اندازن و چند تا شعار هم اونجا می‌نویسن. اینها در واقع «گروه‌های فشار» فضای مجازی هستن كه دارن اعلام وجود می‌كنن كه البته امیدوارم كه مثل برخی از عناصر گروه فشار فضای غیر مجازی شروع كنن به كار فرهنگی و متنبه بشن از این جور زورگویی‌ها!
با این اوضاع فكر كنم دیگه كم كم ما بمونیم و سایت آقای پرزیدنت و یه سری سایت‌های سازمانی و خبری وابسته به دولت و بعضا وبلاگ‌های بی خطر! انقدر كه دیگه رغبت نكنیم بریم تو اینترنت و بشینیم پای شب نشینی‌های آقای یامین‌پور با دوستان اصولگرا در جام جم آقا عزت!

   


نظرات()   

غرولند

هوا بس ناجوانمردانه سرد است!