تبلیغات
غرولند - شما چکار می‌کنید؟
یکشنبه 13 خرداد 1386  01:06 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: بهزاد
نوع مطلب: شخصی ،

شما چكار می‌كنید؟ من ! من برای فراموش كردنش مداوم كار می‌كنم ، قرص می‌خورم ، سیگار می‌كشم ، فیلم می‌بینم و می‌خوابم. این آخری از همه بهتر است ، می‌خوابم. راستی رویا هم بد نیست! اینكه روی تختت دراز بكشی ، بالشتت را بغل كنی و شروع كنی به فكر كردن و رویا بافتن. چه می‌دانم در رویا فوتبال بازی كنی ، تئاتر كار كنی ، فیلم بسازی ، داستان بنویسی ، بدخواهت را كتك بزنی ، دشمنت را قیمه قیمه كنی و در همین رویا خوابت ببرد.

راستی نگفتید شما چكار می‌كنید؟ من سالهاست كه با او در جنگم . گرچه در این اواخر زورش بیشتر شده اما من هنوز نباخته‌ام. منتظرم، منتظر اینكه بدون مغلوب شدن فرار كنم. فرار كنم از او مدام كه روحم را می‌خراشد. تصور كن چقدر سخت است همیشه در حال فرار باشی .مغلوب نشدنم از قدرتم نیست از پر رو بودنم است. نمی‌خواهم كم بیاورم وگرنه زور او بیشتر است. گاهی اوقات آنقدر از این مبارزه نابرابر خشمگین می‌شوم كه به خودم رحم نمی‌كنم. یك روز تعطیل برای فرار از او مداوم از صبح تا شب پشت سر هم فیلم نگاه كردم. یك روز هم بیست ساعت را خوابیدم!

لاكردار همه چیز هم با اوست. همه چیز به نوعی قدرت او را افزون می‌كند ؛ اوضاع دوروبرمان ، حماقتهای آشكار ، بی‌حرمتی‌ها ، بی عدالتی‌ها ، باندبازی‌ها ، جامعه بیمار و هر آن چیز كه اگر چشم داشته باشی و احساس ، می‌بینی و حس می‌كنی. 

 دیگر دارم توانم را از دست می‌دهم . فلسفه‌ام به بن بست رسیده ، منطقم راه را گم كرده ، انگیزه كه سالهاست به كارم نمی‌آید. پس بگویید شما با او چكار می‌كنید؟ زجر مداوم زندگی را می‌گویم . شما با او چكار می‌كنید؟ چه طاقتی دارید شما!

   


نظرات()   

غرولند

هوا بس ناجوانمردانه سرد است!