شنبه 26 دی 1388  02:01 ب.ظ    ویرایش: - -
توسط: بهزاد
نوع مطلب: تلویزیون ،

حتما تو این یكی دو هفته مناظره‌های جدید الخلقه صدا و سیما رو دیدید و یا حداقل یه بار به تورشون خوردید! همونایی رو می‌گم كه مبارزه كلامیِ دو به یك ئه، مجری و نماینده اصولگراها یك طرف و نماینده اصلاح طلبها هم طرف دیگر!

راستش اون اولی كه مناظره‌ها شروع شد خیلی نظر خوشی روش نداشتم و بیشتر به نظرم یه بازی تازه می اومد. یه پز دموكراسی جدید و شوی آزادی بیان در صدا و سیمایی كه تو این چند ماه امتحانش رو پس داده بود. هم وحید یامین پور، مجری این برنامه رو بی‌طرف نمی دیدم و هم رو افراد دعوت شده به مناظره‌ها نظر خوبی نداشتم! نظرم هم پر بی راه نبود: تایم باز برنامه مشكوك بود (هر جا كه می خواستن وقت رو اضافه می كردن و هر جا مایل بودن برنامه رو تموم می‌كردن)، بهانه‌های بی ربط برای شروع بحث‌ها كه خود به خود آدمها و بحث‌های رو به سمت مشخصی می كشوند...

ادامه مطلب   


نظرات()   
چهارشنبه 16 دی 1388  11:52 ق.ظ    ویرایش: چهارشنبه 16 دی 1388 01:44 ب.ظ
توسط: بهزاد
نوع مطلب: اجتماعی ،

خبر كوتاه و ظریف بود. شاید توجه كسی رو هم جلب نكرد! حتی خود من بهش دقت نكردم تا این كه یكی از دوستان وقتی كه با هم به فرهنگستان می آمدیم  اون رو نقل كرد. خبری بود از ایسلند و اینكه گروهی از كاربران اینترنتی در این كشور با یكی از قوانین مصوبه كشور مخالفت كرده و خواستار لغو آن شده اند... بذارید اصل خبر رو با هم چك كنیم:

شماری از ایسلندی ها مخالف پرداخت غرامت به خارجی ها هستند
ساعت خبر: 17:57 - تاریخ خبر: 14/10/1388  
تهران / واحد مرکزی خبر / اقتصادی 1388/10/14 
00:19:52.02 
...

ادامه مطلب   


نظرات()   

غرولند

هوا بس ناجوانمردانه سرد است!
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic